Меню

Механотерапія у Києві

Механотерапія у центрі фізичної терапії «Цандер»

slide2
previous arrow
next arrow

Механотерапія: користь та здоров’я!

Рух це життя. Без нього наш організм втрачає свій нормальний стан, а м’язи та кістки атрофуються. Перші лікувальні курси механотерапії проводилися ще Стародавньому Римі. Вже тоді ця методика використовувалася разом із масажем, цілющими ваннами, простою фізкультурою. Процедура важлива для тих, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом, були серйозні травми і каліцтва. Ця практика дозволяє лікувати сколіоз та дистрофію, видаляти біль у спині. Технологія лікування пов’язана з багатьма іншими способами, що практично не має протипоказань. Небезпечно братися за справу при тяжкому стані пацієнта, наявності гнійних та запальних недуг.

У назві криється відповідь на багато питань. Основна мета механотерапії – повернути здатності правильно рухатися, піднімати кінцівки, ходити та присідати. Суть полягає у поступовості: від найпростіших рухів до складних. Відновлення будь-якої функції відбувається за рахунок збільшення амплітуди руху в суглобах та видалення спазмів у наших м’язах. Потрібна наполегливість, час, завзятість та зусилля. І ніяк не обійтися без грамотних спеціалістів та відповідного обладнання. Методика дозволяє лікувати суглоби, збільшувати м’язи, виправляти неправильний прикус.

Це особлива лікувальна фізкультура, з більш складним підходом. Вона прийнятна як у дитячому, і у літньому віці. Але для правильного курсу необхідна консультація з низкою спеціалістів, які визначать доцільність та безпеку лікування. Недбалість здатна нашкодити! У цій справі важливий комплексний підхід та поєднання з мануальною терапією, фізіотерапією, рефлексотерапією. Важко досягти результату без якісного обладнання, спеціальних апаратів.

Механотерапія допоможе:

  • Усунути біль у попереку, лопатках і позбутися головного болю.
  • Усунути міжхребцеві грижі та протрузії.
  • Лікувати остеохондроз та остеопороз
  • Боротися з паралічами та тугорухливістю.
  • Забрати наслідки переломів.

Вас цікавить механотерапія в Києві? Усім допоможе центр фізичної терапії “Цандер”. Це потужний колектив спеціалістів, імпортна техніка, позитивні відгуки, величезний послужний список.

Курс лікування механотерапією

Це курс із 12 занять механотерапії за індивідуально складеною програмою одужання після консультації лікаря. Спрямованих на відновлення або викриття раніше втрачених або частково втрачених функцій організму з метою лікування.

Курс лікування- включає 12 занять і 3 огляду лікаря.
1 заняття триває від 40 хвилин до 1,5 години, залежно від призначень лікаря.

Перейдіть до початку