Реабілітація при лікуванні артрозу
Артрозом кульшового суглоба називають захворювання дегенеративного характеру, що призводить до дистрофічного руйнування хряща. Проблема притаманна будь-якого віку – як літнього. До неї призводять часті переохолодження, мікротравми, порушення метаболічних процесів, інфекційні фактори. Якщо у вас артроз тазостегнового суглоба лікування залежатиме від причини та форми захворювання. Центр фізичної терапії Цандер пропонує курс реабілітаційної терапії задля ефективного відновлення рухової активності.
Що потрібно знати про остеоартроз
Відрізняють первинний та вторинний артроз кульшового суглоба. У першому випадку йдеться про нез’ясовану причину руйнування, у другому – про чітко визначений фактор, який вплинув на дистрофію. До симптомів остеоартрозу відносять біль, що виникає при навантаженнях, ранкову скутість рухів, викривлення форми ноги, втрату можливості долати звичні відстані.
Враховуючи, що процес руйнування хронічний та незворотний, не виключено небезпечне ускладнення. Якщо пацієнт вже не може здійснювати вільні рухи і пересуватися без тростини, якщо він страждає від гострого болю — лікування артрозу тазостегнового суглоба полягатиме тільки в установці ендопротезу. Але навіть після цього відновлення активності людині потрібен курс реабілітації.
Терміни та етапи реабілітаційного курсу
Курс відновлення полягає у щотижневому виконанні серії вправ та проходженні процедур. Їхня мета – поступово повернути звичний для пацієнта обсяг рухів. Скільки часу займає реабілітація? Об’єктивної відповіді на запитання немає: її не дасть жоден лікар.
Термін залежить від ступеня руйнування, а також від того, чи була проведена операція чи проблема перебуває на стадії ремісії. Якщо пацієнт проходить курс консервативного лікування, активна фаза реабілітації займає від 1 до 3 місяців. Після операції процес відновлення може тривати від 3 до 6 місяців.
Ми пропонуємо лікування артрозу тазостегнового суглоба Київ в чотири етапи:
- Усунення болю за допомогою призначених лікарем ін’єкцій та сеансів лікувального масажу.
- Кінезітерапевтичні процедури (наприклад, електроміостимуляція).
- Лікувальна фізкультура під керівництвом досвідченого тренера із медичною освітою.
- Зміцнення м’язового корсету за допомогою індивідуального курсу занять.
Запишіться на лікарську консультацію до нашого центру. Після вивчення історії хвороби фахівець призначить індивідуальний курс реабілітації. Відвідуйте сеанси регулярно та виконуйте всі призначення – ви наблизите позитивний результат.