Меню

Лікування тунельного синдрому в Києві

Лікування тунельного синдрому у центрі фізичної терапії «Цандер»

slide2
previous arrow
next arrow

Реабілітація при тунельному синдромі на ранніх стадіях та після операції

Тунельний синдром локалізується в зап’ястному каналі і виникає через пережимання середнього нерва. Його найчастіше спостерігають у людей, робота яких пов’язана з частим розгинанням та згинанням кистей. Це художники, оператори з набору інформації, перукарі, водії та інші. Якщо у вас діагностований тунельний синдром лікування можна пройти в центрі фізичної терапії Цандер. Залежно від стадії це може бути усунення синдрому або реабілітація після операції.

Коротко про проблему

Причиною тунельного синдрому може стати защемлення або набряк нерва, пухлина сухожилля, постійне статичне м’язове навантаження, робота з незручним становищем рук, травма. Розпізнати проблему можна за такими симптомами: поколювання, тремтіння і свербіж у пальцях, набряки, біль та оніміння. Про синдром свідчить атрофія великого пальця, судома в кисті, відчуття скутості, втрата можливості утримувати предмети.

Лікування тунельного синдрому включає великий комплекс заходів:

  • зниження навантаження на руки;
  • усунення факторів, що викликають напругу в пензлі;
  • фіксація пензля шиною;
  • комплекс фізичних вправ для зміцнення м’язів;
  • курс фізіотерапевтичних процедур;
  • застосування медикаментів та вітамінів;
  • зміна харчування;
  • у запущених випадках – операція.

Особливості реабілітації при тунельному синдромі

Всі фізіотерапевтичні процедури спрямовані на зниження запального процесу, відновлення кровообігу та природних функцій нервових волокон у тому місці, де відбулося ураження нерва.

Перелік процедур та тривалість курсу плануються індивідуально, залежно від обраного методу лікування та клінічної картини. Зазвичай йдеться про 6-8 тижнів. У той самий час повне відновлення займає більше часу: якщо це реабілітація після операції, процес триватиме кілька місяців.

Ми лікуємо тунельний синдром Київ за допомогою індивідуального комплексу активних рухів, вправ на розтяжку та зміцнення кистей, масажу м’яких тканин та фізіотерапевтичних процедур. Пройдіть повний курс та виконуйте всі рекомендації, щоб отримати гарантоване полегшення. Запишіться на прийом до лікаря, який вивчить клінічну картину та складе індивідуальний план реабілітації. Зверніться до нас, щоб дізнатися подробиці і поставити запитання, що вас цікавлять.

Перейдіть до початку