Меню

Лікувальна гімнастика у Києві

Лікувальна гімнастика у центрі фізичної терапії «Цандер»

slide2
previous arrow
next arrow

Ця процедура корисна навіть абсолютно здорових людей. Але основне її призначення – відновлення та реабілітація після травм, аварій, операцій. Нескладні вправи допоможуть наростити м’язи, повернути ідеальну поставу, виправити ходу. Лікувальна гімнастика може зняти біль, спазми, неприємні відчуття. І одного руху мало. Сучасні спеціалісти допомагають хворим морально, психологічно. Важливим є педагогічний підхід, уміння виробляти у пацієнта впевненість у собі, настрій на перемогу та зцілення.

Ще в Китаї кілька тисяч років тому практикувалася ця фізкультура. Вона рятує багатьох дітей від сколіозу, плоскостопості, рятує при хворобах дихальної системи. Неможливо самостійно грамотно підібрати вправи, знадобиться допомога профільного спеціаліста та консультації лікарів. Заняття рідко має протипоказання, але самолікування може зашкодити. У справі стануть у нагоді спеціальні апарати, гімнастичні тренажери, пристосування.

Вам обов’язково допоможуть у центрі фізичної терапії “Цандер” повернути колишню форму після захворювань опорно-рухової системи.

Перейдіть до початку