Меню

Лікування протрузії у Києві

Лікування протрузії у центрі фізичної терапії «Цандер»

slide2
previous arrow
next arrow

Реабілітаційний курс для ефективного лікування протрузії

Протрузією називають випинання стінки міжхребцевого диска, у якому не розривається його фіброзне кільце. Це – дегенеративний процес у хребті. Він характерний для сегментів, які найчастіше зазнають навантаження. Це шийний, грудний та поперековий відділи. Якщо вчасно не зупинити процес, наступним етапом буде грижа міжхребцевого диска. У центрі фізичної терапії Цандер ви можете пройти лікування протрузії Київ за індивідуальною програмою із застосуванням сучасних методів.

Що потрібно знати про протрузію

Проблема може проявитися у вигляді будь-якого набору симптомів – все залежить від того, в якому відділі хребта вона локалізується:

  • поперековий: біль у попереку та ногах, «мурашки» або оніміння в кінцівках, слабкість, рідко – проблеми з сечовипусканням;
  • грудний – біль уздовж хребта і між лопатками, оніміння в ділянці грудної клітки;
  • шийний – головний біль і шиї, проблеми з рухливістю, оніміння в руках.

Серед причин проблеми: знос диска, наслідки остеохондрозу, травми та падіння. Генетичні фактори, гіподинамія, ожиріння, викривлення хребта. Залежно від стану і стадії, лікування протрузії в Києві може бути консервативним або хірургічним.

Безопераційне лікування протрузії

Чим раніше ви звернетеся за вирішенням проблеми – тим вища ефективність лікування. Ми пропонуємо вирішення проблеми без операції, на підставі індивідуально складеного курсу терапії. Для початку ми купуємо больовий синдром, а потім спрямуємо зусилля на відновлення рухливості ділянки хребта. Ви відчуєте полегшення у вигляді зниження болю вже через 3 сеанси. Обов’язково пройдіть курс до кінця, щоб досягти повноцінного ефекту.

Безопераційне лікування протузії в нашому центрі включає такі методики:

  • фізіотерапія (ультразвукова, лазерна, ударно-хвильова, магнітотерапія);
  • міофасціальний масаж, що впливає безпосередньо на глибокі тканини;
  • курс реабілітації на спеціальних тренажерах відновлення функцій опорно-рухового апарату.

Усі процедури та заняття курирують та здійснюють фахівці з вищою медичною освітою. Мета курсу – знизити біль та дискомфорт, запустити процес відновлення. Зверніться до нас, щоб уточнити подробиці та записатися на прийом до лікаря для складання програми реабілітації.

Перейдіть до початку