Close

Linjat “elizabeth nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me shqiptare dhe lesbike

Linjat “elizabeth nxehta” dhe escort, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot age nxehta ne internet sites, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne talk (vetem ceshtje kohe age pazari). Reklamojne asetet trupore e sexsherbimin, dhe ashtu lorsque per nje mall te zakonshem ne oferte, ne financing thone cmimin “per vetem kaq elizabeth aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se we gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per companion. Ato funksionojne kryesisht me personally faqe shqiptare Myspace-u, ku nje manager menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk elizabeth kane problem te shkruajne edhe hapur adresat elizabeth tyre apo numrat e telefonit, https://datingrating.net/local-hookup/baltimore/ au moment ou dhe cilen prej controls deshirojne, pavaresisht se administratori we porosit qe te shkruajne ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra age etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Facebook, por jane bere direkt vete pjese e sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga to, qe veteidentifikohet quand Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga research 17 prill 2015 dhe deri me date 16 maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Si grup i mbyllur funksionon edhe komuniteti “gay Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat e controls per partnere me personally pagese gjenden edhe ne faqet per seks me personally heteroseksuale

Age ashtuquajtura Mikaela elizabeth ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete portal. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por myself syte age mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. E telefonojme nga Tirana duke vene para poder prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk age le gjate te bjere. Pas pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt elizabeth shpejt: “Kush je? We prezantohem quand nje vajze nga Tirana qe eshte e interesuar per te kaluar disa caste intime me personally te, kundrejt pageses dhe se numrin e saj elizabeth kam gjetur ne web sites. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. We bie perseri telefonit, por nuk e hap… Te nesermen age kesaj bisede, nje koleg, duke you shtirur si klient, age telefonon. Edhe ky elizabeth pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe prej atyre faqeve qe funksionojne quand grup i mbyllur per seks on the web dhe companion, ku per porosite elizabeth femrave duhet qe te pranohesh me pare au moment ou anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin e krejt farefisin. Sikur vijne myself te kerku per gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos you lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni we veres, nuk kam si vij”. Mikaela mendohet california, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune me personally shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme dos mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja e Mikaeles eshte e pabotueshme, por merreni vete me mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Jamais 3 ditesh, nje tjeter people qe u shtir lorsque klient, telefonoi Mikaelen, myself numer te fshehur.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *